Ознака : качување

Ви Препорачуваме Дестинации Лајфстајл

Тоа што не сте го знаеле за Хаваите – Уживање под палмите или качување на највисоката планина (ФОТО)

Еспресо
Иако Хаваите се испромовирани како летна и топла дестинација, тука освен ананас и егзотика можете да ја пронајдете и планината Мауна Кеа, што всушност значи...