Ознака : умре

Свет Сцена

Мекгрејди: Коби секогаш ми зборуваше дека сака да умре млад и да стане бесмртен (ВИДЕО)

Еспресо
Поранешната НБА ѕвезда, Трејси Мекгрејди и близок пријател на Коби Брајант, зборуваше за смртта која ја шокира светската јавност. Брајант во неделата го загуби животот...
Лајфстајл Сцена

Кајли Џенер ги објави своите голи фотки од Плејбој: „Од ова може да се умре!“ (ФОТО)

Igor
Кајли Џенер ќе се појави целосно гола во новото издание на американскиот Плејбој. Старлетата и претприемачка се согласи со понудата на Плејбој да се соблече...
Лајфстајл Сцена

Пиши, препиши: Роџер Мур во Македонија умре по вторпат

Igor
Роџер Мур во Македонија умре по вторпат – не навистина, но нашите медиуми му ја пружија таа чест.     Инаку, славниот актер почина на...