24.8 C
Скопје
12:54 - 14 април, 2024

Ознака : вторпат

ЛајфстајлСцена

Пиши, препиши: Роџер Мур во Македонија умре по вторпат

Igor
Роџер Мур во Македонија умре по вторпат – не навистина, но нашите медиуми му ја пружија таа чест.     Инаку, славниот актер почина на...