10.8 C
Скопје
21:25 - 28 февруари, 2024

Ознака : два пати

СветСлајдерСцена

Меланија двапати го одби обидот на Трамп да ја фати за рака: Првата дама, иако лута, никогаш подобро не изгледала! (ФОТО)

Еспресо
Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија се вратија во Вашингтон, а додека се симнуваа од претседателскиот авион, првата дама на САД двапати го...
ЛајфстајлСцена

Пиши, препиши: Роџер Мур во Македонија умре по вторпат

Igor
Роџер Мур во Македонија умре по вторпат – не навистина, но нашите медиуми му ја пружија таа чест.     Инаку, славниот актер почина на...