2.8 C
Скопје
03:49 - 19 април, 2024

Меланија двапати го одби обидот на Трамп да ја фати за рака: Првата дама, иако лута, никогаш подобро не изгледала! (ФОТО)

Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија се вратија во Вашингтон, а додека се симнуваа од претседателскиот авион, првата дама на САД двапати го отфрли обидот на Трамп да ја фати за рака.

Според американските портали и видеата на социјалните мрежи, Трамп се обиде двапати да ја фати за рака додека се симнуваа по скалите од авионот, а таа го одби.

Дури кога почнаа да одат по пистата, Трамп некако успеа да ја фати за рака.

Првата дама и претходно ги одбиваше обидите на Трамп да ја држи за раката, а таа многу често во јавноста се однесува ладно кон негоОвој пат со нив беше и нивниот син Барон.

Фото: Профимедиа

За оваа пригода, Меланија носеше кошула – фустан во потемна крембоја, додека за деталите како што се ременот, чевлите и торбата избра кафена боја. Широкиот појас ја нагласи нејзината тесна половина, додека чевлите на Кристијан Лобутин ја издолжија нејзината веќе витка фигура. Торбата што во оваа пригода ја носеше првата дама е познатата торба „Кели Хермес“, торба чија цена достигнува и до неколку илјади евра.

Фото: Профимедиа

Како ви се допаѓа стајлингот на првата дама ?

Слични објави

„Црна“ низа денови: Два хороскопски знаци ќе имаат неволји во втората половина на април

еспресо

(Фото) Секси мама: Антониа Гиговска во провокативен фустан на моден настан во Хрватска

Еспресо

Саботажа: Џенан Лончаревиќ се сомнева дека жена му намерно го одовлекува разводот со врски

Еспресо

(Фото) Цеца покажа во каков луксуз го прослави првиот роденден внукот Крстан: Како во бајка

Еспресо

(Фото) Братот на Новак Ѓоковиќ и сопругата се најдоа среде бурата во Дубаи: Споделија морничави кадри

Еспресо

(Фото) Ова ли е Меган Маркл? Облечена во маица од 60 долари и речиси беш шминка

еспресо
Се вчитува....