2.8 C
Скопје
05:39 - 19 април, 2024

Ознака : лута

СветСлајдерСцена

Меланија двапати го одби обидот на Трамп да ја фати за рака: Првата дама, иако лута, никогаш подобро не изгледала! (ФОТО)

Еспресо
Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија се вратија во Вашингтон, а додека се симнуваа од претседателскиот авион, првата дама на САД двапати го...
ЛајфстајлСцена

Марија Шерифовиќ лута на Македонците (ФОТО)

Igor
Познатата српска пејачка Марија Шерифовиќ на својот Твитер профил бурно реагираше поради тоа што Македонија не и додели поени на Србија на вчерашниот Евросонг. Таа...