33 C
Скопје
16:11 - 25 јуни, 2024

Ознака : рис

СветСлајдерСцена

Рис Витерспун и поранешниот сопруг на Жизел Бундхен се во врска: Новите гласини ги фрапираа сите!

Еспресо
Од неодамна се шират гласини кои ги поврзуваат Том Брејди и Рис Витерспун, откако и двајцата се разведоа со нивните партнери. Жизел Бундхен се разведе...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЖивотни ПриказниПитоми и дивиСлајдер

(ФОТО) АНДРЕЈ ГОНЕВ, РИЦ(С)АР НÈ ЗАПОЗНАВА СО МИСТЕРИОЗНИОТ КАРАКТЕР НА РИСОТ: Свесни сме дека пред наши очи се соочуваме со истребување на рисот!

Марија Гегоска
Да сретнеш рис е редок феномен, освен ако не гледаш во пара – петденарка. Романтичните перцепции за ова животно самотник не се доволни за да...
ЛајфстајлСцена

Рис Витерспун: Ѕирнете во нејзиниот луксузен дом (ФОТО)

Igor
За славната актерка Рис Витерспун може да се каже дека зад неа е никогаш поуспешна година, а сето тоа е поради успехот на серијата „Big...