24.8 C
Скопје
14:36 - 30 мај, 2024

Ознака : љубител

ЛајфстајлСцена

Рис Витерспун: Ѕирнете во нејзиниот луксузен дом (ФОТО)

Igor
За славната актерка Рис Витерспун може да се каже дека зад неа е никогаш поуспешна година, а сето тоа е поради успехот на серијата „Big...
СценаХороскоп

Кој е најискрениот хороскопски знак кој не може да поднесе лаги и измами?

Igor
Овој хороскопски знак е најголемиот љубител на искреноста. Иако Овните се карактеризираат како егоистични, груби, па дури и агресивни, припадниците на овој хороскопски знак ги...