11.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

Ознака : најискрениот

Свет Слајдер Сцена

ВИДЕО: Најискрениот говор на принцезата Дијана за Камила Паркер – Во тој брак секогаш бевме тројца!

Еспресо
За бракот на принцезата Дијана и британскиот престолонаследник, јавноста на престанува да шпекулира ниту денес… За турбулентниот брак на принцезата Дијана и принцот Чарлс, како...
Сцена Хороскоп

Кој е најискрениот хороскопски знак кој не може да поднесе лаги и измами?

Igor
Овој хороскопски знак е најголемиот љубител на искреноста. Иако Овните се карактеризираат како егоистични, груби, па дури и агресивни, припадниците на овој хороскопски знак ги...