Ознака : Измами

Сцена Хороскоп

Кој е најискрениот хороскопски знак кој не може да поднесе лаги и измами?

Igor
Овој хороскопски знак е најголемиот љубител на искреноста. Иако Овните се карактеризираат како егоистични, груби, па дури и агресивни, припадниците на овој хороскопски знак ги...