Ознака : македонците

Лајфстајл Сцена

Марија Шерифовиќ лута на Македонците (ФОТО)

Igor
Познатата српска пејачка Марија Шерифовиќ на својот Твитер профил бурно реагираше поради тоа што Македонија не и додели поени на Србија на вчерашниот Евросонг. Таа...