Пиши, препиши: Роџер Мур во Македонија умре по вторпат

Роџер Мур во Македонија умре по вторпат – не навистина, но нашите медиуми му ја пружија таа чест.

 

 

Инаку, славниот актер почина на 23 мај 2017 година.

Слични објави

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Igor

И пречи што во Сплит нема лифтови: Плус сајз модел со жешки фотки од Хрватска (ФОТО)

Igor

Шарлиз Терон НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Малку жени би се осмелиле на ваква фризура (ФОТО)

Igor

„Медена земја“ во „Еден на Еден“: Жителите на Бекирлија нè маваа со камења, не ни даваа да пиеме од нивната чешма! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова моментално е НАЈЧИТАНАТА ПРИКАЗНА НА ПЛАНЕТАТА: Боби, те молам кажи ми, што направи пред да се ожениш со мене?!

Еспресо

Наташа Беквалац има ново момче: Пејачката доби преубав подарок и на Инстаграм напиша – „Те сакам“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

оне × оне =

Слични објави

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Еминем прозборе за тешките денови: „Имаше денови кога лежев во кревет, плачев и голатав таблети…“ (ФОТО)

Igor

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Igor

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Еспресо

Уапсен сопругот на Ники Минаж, му се заканува затворска казна од 10 години!

Еспресо

Луна Џогани првпат ги прошета новите гради и тоа во проѕирен фустан (ФОТО)

Igor