18.8 C
Скопје
22:57 - 19 мај, 2024

Ознака : мама

АстроСлајдерХороскоп

Мамини синчиња: Астролозите ги именуваа најнеодлучните хороскопски знаци

Еспресо
Астролозите ги именуваа мажите според хороскопскиот знак кои можат да бидат слаби и неодлучни, доколку не добијат совет од мама. Понекогаш ги нарекуваат мамини синчиња....
АстроСлајдерХороскоп

КОИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ СЕ СОВРШЕНИ МАЈКИ: Мама е најдобра!

espreso
Мама е најдобра! Затоа што љубовта меѓу мајката и нејзините деца е нешто многу посебно. Пред сè, се карактеризира со тоа што е крајно алтруистички....
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ПО СТАПКИТЕ НА МАМА: „Мојата мајка е виновна за тоа!“, вели ќерката на Соња Тарчуловска

Кате Божиновска
Ќерката на фолк пејачката Соња Тaрчуловска, Mелани ја започна својата музичка кариера. На годинашното 28. по ред издание на познатиот интернационален музички фестивал Охрид Фест...
ЛајфстајлСцена

Згодната мама позираше: Многумина се уверени дека на фотографијата е целосно гола (ФОТО)

Igor
Тами Хемброу, мајката на две деца и австралискиот фитнес модел или како што ја нарекуваат „Австралиската мама на 2“на Инстаграм е вистинска ѕвезда поради своите...
ЛајфстајлСцена

Емили Ратајковски го очекува првото дете?

Igor
Многубројните фанови кои ја следат манекенката Емили Ратајковски се уверени дека таа преку фотографија најавила дека таа и нејзиниот сопруг Себастијан Беар Меклард го очекувааат...
ЛајфстајлСцена

Прекрасната МАМА и нејзиното МЕДЕНО СИНЧЕ си играат на плажа во Кан: ЕВА ЛОНГОРИЈА со малиот Сантјаго (ФОТО)

Igor
Актерката заблеска на првата вечера на познатиот кански фестивал, но потоа го искористи слободното време за да ужива со своето синче! Американската актерка Ева Лонгорија...