Прекрасната МАМА и нејзиното МЕДЕНО СИНЧЕ си играат на плажа во Кан: ЕВА ЛОНГОРИЈА со малиот Сантјаго (ФОТО)

Актерката заблеска на првата вечера на познатиот кански фестивал, но потоа го искористи слободното време за да ужива со своето синче!

profimedia

Американската актерка Ева Лонгорија се појави на Канскиот фестивал, каде воодушеви многумина со својот изглед.

profimedia

Таа се појави во тоалета која присутните ги остави без здив, а сите коментираа дека и линијата ја довела до совршенство по постпородилниот период и борбата со килограмите.

profimedia

Со Ева (44) дојде и нејзиниот десетмесечен син Сантјаго Енрике Бастон, а папaраците ги уловија додека тие уживаа на плажа.

profimedia

Ева беше облечена во жолт комбинезон, а малиот Сантјаго се топеше во прегратките на мама.

Слични објави

Кански фестивал: Каде што е црвениот тепих, таму се и најубавите тоалети (ВИДЕО)

Igor

Знаци кои јасно покажуваат дека вашиот партнер е себичен во сексот

Igor

Спилберг, Скорсезе и Бредли Купер заедно во филм за славниот композитор (ВИДЕО)

Еспресо

Лила Филиповска се фати за работа (ФОТО)

Igor

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се појавија фотки од Кејт Мидлтон во бикини: Кралицата ќе полуди! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет − 5 =

Слични објави

Аки Рахимовски добил ќерка со 27-години помладата Словенка

Еспресо

Лепа Брена има милиони, а вози кола од 3.000 евра (ФОТО)

Igor

Франц стана татко, неговата ќерка доби необично име (ФОТО)

Igor

Бредли Купер и Леди Гага повторно заедно!

Igor

НЕ САКААТ ДА СЕ ВРЗАТ: Овие три хороскопски знаци не се за врска

Igor

Пирс Броснан (66) не личи на себе: Ниту трага од Џејмс Бонд! (ФОТО)

Еспресо