34.8 C
Скопје
14:47 - 24 јуни, 2024

Ознака : очекува

СветСлајдерСцена

Пипа Мидлтон повторно бремена – Семејството возбудено ја очекува приновата

Еспресо
Ова е прекрасна вест во оваа тешка година, вели изворот… Пипа Мидлтон (37) и нејзиниот сопруг Џејмс Метјус (45) поторно ќе станат родители, пишува магазинот...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Дневен хороскоп за 10 мај, недела – Погледнете што ве очекува денес…

Еспресо
Овен Зголемете ја вашата самодоверба. Со тоа ќе ги убедите деловните партнери дека сте способни за повисока позиција. Работете и на самодовербата со партнерот, покажете...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Дневен хороскоп за 20 март – Прочитајте што ве очекува овој петок!

Еспресо
Овен Размислувате за деловните промени кои сакате да ги спроведете во дела. Ќе ви биде потребно време се да реализирате. Можно е некоја личност од...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 9 март – Погледнете што ве очекува овој понеделник…

Еспресо
Овен Денот не е сјаен за вашето поле за финансии, па немојте да очекувате преголеми промени. Во љубовта можно е да ви се приближат некои...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 8 март недела – Погледнете каков ден ве очекува денес…

Еспресо
Овен Денешниот ден ќе ви го врати ентузијазмот и живоста, па можно е да посакате да создадете многу нови работи. Дозволете си да бидете детинести...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мегзит стапува на сила на 31 март – Што по овој датум го очекува малиот Арчи?

Еспресо
Британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл од 31 март официјално престануваат да дејствуваат како високи членови на британското кралско семејство. Според таа одлука...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 20 февруари – Прочитајте што ве очекува овој четврток!

Еспресо
Овен Пред вас е можност заедно со своите соработници да остварите успех на полето за работа. Во љубовта ќе се појави некое ново лице во...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 18 февруари вторник – Стрелците ги очекува нова љубов, Рибите ќе добијат пари

Еспресо
Овен Нема да бидете претерано заинтересирани за работа денес и ќе се завртите кон некои други нешта. Во љубовта саканото лице ви делува незадоволно и...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 07 февруари – Прочитајте каков петок ве очекува!

Еспресо
Овен Работите одат во поволен правец, но обидете се да ја согледате ситуацијата во целина и да не ги одвојувате работите. Анализата е добра работа,...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 05 февруари – Прочитајте што ве очекува оваа среда!

Еспресо
Овен Сакате да го промените односот со колегите и соработниците? Време е да ја промените стратегијата. Заљубени сте и среќни. Вашата насмевка го покажува тоа....