25.8 C
Скопје
00:05 - 30 јуни, 2022

Ознака : дневен

Астро Слајдер Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 28 јуни: Близнаците во љубовна криза, Рибите со креативна енергија, Девиците да внимаваат на здравјето…

Еспресо
Овен Намалете го темпото со кое се движите и дајте си еден ден за одмор без да чувствувате грижа. Може да се посветите на физички...
Астро Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 14 јуни: Овните гладни за успех, Биковите во мали – љубовни проблеми, а на Вагите сè ќе ви оди од рака

М.Р.
Овен Огромни амбиции, огромна глад за работа но и за успех и резултати. Сето тоа ќе ве наведе се повеќе да работите. Секако дека треба...
Астро Слајдер Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 11 мај: Успешни контакти за Водолиите, иницијатива за Биковите, драма за Скорпиите…

еспресо
Овен Се наоѓате во минлива фаза на зголемена чувствителност, па и оние работи на кои сте навикнати, ќе ви причинуваат извесна тешкотија. Без оглед што...
Астро Слајдер Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 8 мај: Напорен ден за Биковите, трпение за Девиците, љубов за Близнаците…

Еспресо
Овен Денес, можеби ќе бидете незадоволни од она што се случува на деловната сцена. Очекувавте многу од еден проект или соработка и сега сфаќате дека...
Астро Слајдер

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 1 МАЈ: Аплауз за Девиците, љубов за Стрелците, супер ден за Рибите…

Еспресо
ОВЕН Атмосферата на работа ќе биде напната веднаш по празниците, затоа одморете се добро. Некои Овни ќе доживеат средба со личност од нивното љубовно минато. Други...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 27 АПРИЛ: Овните подготвени за компромис, Јарците со нови идеи, нова работна позиција за Водолиите…

Еспресо
Овен Подготвени сте на некаков компромис и веројатно ќе имате можност искрено да разговарате со оние со кои сакате да продолжите да соработувате за вашите...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 9 АПРИЛ: Близнаците во непријатна ситуација, Јарците без трпение, а Водолиите вознемирени!

М.Р.
Овен Доколку немате доволно доверба во одредени соработници, направете го она што е неизбежно за да ги зачувате вашите деловни интереси. Се наоѓате во „емотивен...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 3 АПРИЛ: Раковите очекуваат важен повик, Девиците прават финансиски планови, а Овните подготвени за промени!

Еспресо
Овен Подготвени сте да направите промена во кариерата или да започнете нов бизнис и вие сте тој што покажува иницијатива. Претприемачи сте и се обидувате...
Астро Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 31 МАРТ: Интересни средби за Близнаците, деловен притисок за Скорпиите, љубов за Раковите…

jasmina.kantardzieva
Овен Ќе се поврзете со необични личности или со луѓе кои не се од вашата средина. Така ќе го збогатите својот емоционален свет. Ќе успеете да ја...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 26 МАРТ: Љубов за Биковите, трошоци за Јарците, одлично расположение за Раковите

Еспресо
ОВЕН Будно следете ги новостите и не се предавајте пред ограничувањата. Денеска не е ден за еротски случувања, но затоа емоциите ви се на високо...