Tag : вторник

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 18 февруари вторник – Стрелците ги очекува нова љубов, Рибите ќе добијат пари

Еспресо
Овен Нема да бидете претерано заинтересирани за работа денес и ќе се завртите кон некои други нешта. Во љубовта саканото лице ви делува незадоволно и...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 28 јануари – Прочитајте што ве очекува овој вторник!

Еспресо
Овен Делувате амбициозно и непрекинато смислувате нови деловни решенија. Колегите и надредените го ценат тоа. Во љубовта се однесувате наметливо, тоа му пречи на партнерот....
Хороскоп

Хороскоп за вторник 10 декември, Биковите претерано ќе тактизираат, Водолиите ќе бидат повредени бидејќи никој нема да им обрнува внимание

Слободен печат
Овен Добро умеете да го предвидите текот на случување и можниот расплет на деловна сцена. Потребно е да воспоставите внатрешен мир и задоволство. Бик Претерано...
Сцена Хороскоп

Хороскоп за 05 ноември, вторник – Раковите ќе имаат лош ден, Стрелците да престанат да се експонираат

Igor
Овен Имате чувство дека сте подобри од другите и дека ви претстои голем успех. Самодовербаа ќе ви помогне на многу начини. Во љубовта сте во...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп 15 октомври 2019, вторник

Igor
Овен Ќе ставите крај на нешто, но ќе започнете друго што ќе биде еден вид чекор напред. Пријатни моменти поврзани со домот или живеалиштето. Ќе...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп 01.10.2019, вторник

Igor
Овен Ве очекува емоционален повик од некој близок пријател, кој има многу грижи. Излезете му во пресрет и поканете го на ручек, после завршувањето на...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian