Хороскоп за 05 ноември, вторник – Раковите ќе имаат лош ден, Стрелците да престанат да се експонираат

Овен

Имате чувство дека сте подобри од другите и дека ви претстои голем успех. Самодовербаа ќе ви помогне на многу начини. Во љубовта сте во заблуда, а поради тоа погрешно го толкувате однесувањето на партнерот.

Бик

Денес морате да бидете внимателни и мудри. Во спротивно, можете да направите сериозна грешка. Време е со партнерот да ги прекинете сите кавги.

Близнаци

Деловните правила брзо се менуваат. Обидете се да се прилагодите. Во љубовта за да ги остварите своите намери морате да се откажете од некои нешта.

Рак

Поведете сметка за тоа како се однеусвате на работа. Соработниците ве толкуваат на погрешен начин. Во љубовта можно е да поминувате низ тешок период.

Лав

Се преценувате себе и своите можности, доколку бидете пореални полесно ќе го поднесете притисокот. Во љубовта ова е идеално време за смислување на љубовни стратегии.

Девица

Сакате да имате подобра деловна позиција, но не знаете на кој начин да го постигнете тоа. Побарајте совет. Во љубовта ситуацијата е неповолна, партнерот се сомнева во вас.

Вага

Денес може да очекувате повеќе обврски, но без брзање, бидејќи така ќе погрешите. Ви се допаѓа некоја личност, но никако да и пријдете.

Шкорпија

Премногу сте горди и не сакате да зборувате за проблемите кои ве измачуваат. Во љубовта имате чувство дека на партнерот не му е грижа за вас. Зборувајте отворено за тоа.

Стрелец

Нема потреба премногу да се експонирате во деловниот свет. Тоа нема да ги зголеми вашите заслуги. Имате чувство дека страста некако ја снемува, обидете се да ја обновите љубовната врска.

Јарец

Оптеретени сте со деловните планови и обврски. Одморете малку. Во љубовта иако не сакате, се почесто се одалечувате од партнерот, преземете нешто.

Водолија

Снаодливи сте, а тоа ќе ви донесе одлични резултати. Во љубовта партнерот не исполнил нешто што ви ветил. Иако сте лути, избегнете реакции.

Риби

Можна е кавга од личност која хиерархиски е над вас. Во љубовта сте го загубиле почениот занес. Нешто ќе ви биде тешко, но нема да откриете што.

Слични објави

Восочните фигури на Меган и Хари повеќе не се покрај кралицата во музејот „Мадам Тисо“!

Слободен Печат

Се враќаат 90-те! Еве што е повторно ИН кај маникирот

Igor

Бритни објави фотографија на која ја истакна ФИГУРАТА, но негативните коментари ја доведоа до депресија! (ФОТО)

Igor

Љубов, кариера и пари: Дневен хороскоп за 10.01.2020 година!

Васко Спасоски

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Еспресо

Дали сте сексуално компатибилни со партнерот? Овие знаци покажуваат дека не сте!

Igor

Остави Коментар

5 × 4 =

Слични објави

Георгина го покажа задникот и го запали Инстаграм (ФОТО)

Васко Спасоски

Скроз гола: Старлетата Станија ги израдува своите машки обожаватели со фотка од купатило! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кралиците на модната империја донираа сретства за болницата во Милано! (ФОТО)

Еспресо

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Васко Спасоски

Секси Севе ги ПОКАЖА совршените нозе, секој би сакал да ЅИРНЕ под тесното мини кожно здолниште (ФОТО)

Igor

Сопругата на славниот Бали-бег е во тешка психичка состојба!

Еспресо