9.7 C
Скопје
03:04 - 28 февруари, 2024

Ознака : бидат

Секојдневие

Како вашите бели чорапи постојано да бидат бели? Ова е трикот за кој илјадници луѓе велат дека функционира!

Еспресо
Сите знаеме колку е тешко белите чорапи да останат бели и колку брзо попримаат сивкаста нијанса. Често е невозможно да се исперат, а на нив...
Секојдневие

Mожат повеќе да ви наштетат отколку да ви бидат од корист: Не ги консумирајте овие намирници за појадок

Еспресо
Дали сте знаеле дека постојат неколку лоши оброци за појадок кои можат повеќе да ви наштетат отколку да ви бидат од корист? Обидете се следните...
Хороскоп

Хороскоп за вторник 10 декември, Биковите претерано ќе тактизираат, Водолиите ќе бидат повредени бидејќи никој нема да им обрнува внимание

Слободен печат
Овен Добро умеете да го предвидите текот на случување и можниот расплет на деловна сцена. Потребно е да воспоставите внатрешен мир и задоволство. Бик Претерано...
СценаХороскоп

Никогаш не треба да бидат заедно – Најлошите љубовни парови во хороскопот

Igor
Можеби не верувате во хороскоп и во идејата дека тој може да одредува некои работи во вашиот живот, но сепак ѕвездите играат своја улога. Па...
СценаХороскоп

На нив им е потребна љубовна врска: Хороскопски знаци кои не сакаат да бидат сами

Igor
За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна...
Секојдневие

Сакате да ја промените бојата на косата: Овие 5 нијанси ќе бидат апсолутен хит оваа есен! (ФОТО)

Igor
Доколку ги прашате фризерите еднобојната коса е надвор од тренд многу одамна, а на сцена стапуваат овие 5 одлични нијанси. Со промената на годишното време...
СценаХороскоп

Интровертни лица: Овие 3 хороскопски знаци обожаваат да бидат сами

Igor
Луѓето кои сакаат да бидат сами обично се сметаат за интроверти. Дружењето знае да биде многу напорно за интровертите и затоа ним им треба да...
СценаХороскоп

2 хороскопски знаци за кои јуни и јули ќе бидат одлични љубовни месеци

Igor
Дали месеците јуни и јули ќе ви донесат остварување на љубовните желби ви останува да видите. Ѕвездите велат дека овие два знака во јуни и...
СценаХороскоп

2 хороскопски знаци на кои им претстои опасност да бидат ограбени

Igor
Овие 2 хороскопски знаци оваа недела се наоѓаат во голема опасност според поставеноста на ѕвездите, односно можат да бидат ограбени. Погледнете кои два хороскопски знаци...
Лајфстајл

Колку време мажот треба да „ИЗДРЖИ“ во сексот за да бидат задоволени двете страни?

Igor
Еден час? Половина час? 15 минути? Колку би требало сексот да трае, поточно колку мажот би требало да „издржи“ за односот да им донесе задоволство...