18.8 C
Скопје
05:29 - 20 јули, 2024

2 хороскопски знаци на кои им претстои опасност да бидат ограбени

Овие 2 хороскопски знаци оваа недела се наоѓаат во голема опасност според поставеноста на ѕвездите, односно можат да бидат ограбени.

Погледнете кои два хороскопски знаци оваа недела треба особено да бидат внимателни бидејќи им претстои опасност да бидат ограбени.

ЛАВ – да внимава на личните работи на работното место, во јавниот превоз и при посета на не толку познати луѓе во домот.

Лавот до крајот на оваа недела може да се соочи со непријатна ситуација, односно да биде ограбен од страна на познато но не толку блиско лице. Ќе нема како да докаже, но вистината ќе биде повеќе од очигледна. Внимавајте ризик најмногу ви се заканува на работното место, во јавниот превоз или на отворено место или при посета на не толку познати луѓе во нивниот дом.

ВОДОЛИЈА – да внимава при вадењето на својата плата, пензија, било каков приход, доколку продава или купува имот, но и на кражба во вид на некој вреден предмет.

Водолијата до крајот на оваа недела е во опасност да биде буквално ограбена додека вади пари од банкомат или банка, доколку продава некој имот или пак купува при самата трансакција на парите, но и да доживее кражба на некој вреден предмет од својот дом, сторителот нема да биде пронајден, затоа отворете очи.

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....