2 хороскопски знаци на кои им претстои опасност да бидат ограбени

Овие 2 хороскопски знаци оваа недела се наоѓаат во голема опасност според поставеноста на ѕвездите, односно можат да бидат ограбени.

Погледнете кои два хороскопски знаци оваа недела треба особено да бидат внимателни бидејќи им претстои опасност да бидат ограбени.

ЛАВ – да внимава на личните работи на работното место, во јавниот превоз и при посета на не толку познати луѓе во домот.

Лавот до крајот на оваа недела може да се соочи со непријатна ситуација, односно да биде ограбен од страна на познато но не толку блиско лице. Ќе нема како да докаже, но вистината ќе биде повеќе од очигледна. Внимавајте ризик најмногу ви се заканува на работното место, во јавниот превоз или на отворено место или при посета на не толку познати луѓе во нивниот дом.

ВОДОЛИЈА – да внимава при вадењето на својата плата, пензија, било каков приход, доколку продава или купува имот, но и на кражба во вид на некој вреден предмет.

Водолијата до крајот на оваа недела е во опасност да биде буквално ограбена додека вади пари од банкомат или банка, доколку продава некој имот или пак купува при самата трансакција на парите, но и да доживее кражба на некој вреден предмет од својот дом, сторителот нема да биде пронајден, затоа отворете очи.

Слични објави

Едноставна јапонска техника за боење јајца

Igor

Афера се откри пред камерите: Поранешната жена на Чарли Шин го изневери сопругот со колешка!

Еспресо

ИСПЛИВА ТАЈНА НА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО – Кралицата Елизабета на Меган и забранила една работа, но не и на Кејт!

Еспресо

Кајли објави слика од трудничкото стомаче! (ФОТО)

Igor

Елен Деџенерис обвинета дека пред да стане позната малтретирала 11-годишно дете, го навредувала и го понижувала

Еспресо

НАТАША ОБЈАВИ СРЕЌНА ВЕСТ: Доби честитки и од познати и од непознати

Igor

Остави Коментар

деветнаесет − 17 =

Слични објави

Еминем прозборе за тешките денови: „Имаше денови кога лежев во кревет, плачев и голатав таблети…“ (ФОТО)

Igor

Ова е девојката што му ја подигнува самодовербата на Лорис Кариус

Igor

Лисната пита со тиквички и сирење: Едноставно феноменална! (РЕЦЕПТ)

Igor

Српската естрада дава илјадници евра за добра песна! Оваа пејачка „искеширала“ 30.000 евра, а заработила 300.000 евра! (ФОТО)

Igor

Макарони со спанаќ и сусам

Igor

Никогаш нема да погодите што се наоѓаше во чантата на младата актерка! (ФОТО)

Еспресо