14.8 C
Скопје
11:18 - 28 февруари, 2024

Ознака : есен

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Романтична есен: Три хороскопски знаци со среќа во љубовта и почеток на нови длабоки романси

Еспресо
Астролозите ги именуваа хороскопските знаци кои ќе имаат среќа во личниот живот наесен – можни се романтични средби, изненадувања, состаноци, како и нови фази во...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Животна радост: Три хороскопски знаци ќе „пливаат“ во среќа оваа есен

Еспресо
Астролозите ги именуваа хороскопските знаци кои оваа есен ќе чувствуваат радост во секој момент од животот. Оваа есен би можела да биде клучен период од...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Попоски со анализа на времето за претстојната есен: Очекуваме натпросечно високи температури!

Еспресо
– Најновите излези на нумеричките модели за претстојната есен за Македонија укажуваат на тоа дека ќе имаме натпросечно топло време со релативно високи температури на...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Топ три љубовџии на есента: Овие хороскопски знаци ќе ја загубат главата од силни емоции и нови длабоки романси

Еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци за кои есента ќе биде во знакот на љубовта. Од нови вљубувања, до расчистување со старите врски и влетување во...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Три хороскопските знаци оваа есен ќе поверуваат во чудо: Астролозите им ветуваат неверојатна среќа

Еспресо
Астролозите во соработка со таролозите направија хороскоп за почетокот на есента. Тие ги именуваа претставниците на трите знаци на Зодијакот кои ќе имаат неверојатна среќа...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСлајдерСтил

Попоски: Доаѓа есенски силен циклон над Балканот, а многу снег на Алпите

Еспресо
– Силен циклон со центар над Џеновскиот залив од утревечер ќе донесе многу снег во алпскиот регион, а од понеделник и големо невреме ширум балканот,...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Осудени на страдање: Два хороскопски знаци се главните губитници на есента

Еспресо
Астролозите во соработка со таролозите составија хороскоп за есен 2023 година. Наскоро ќе дојде септември, а со него може да пристигнат и проблеми во животот на...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Ќе бидат позлатени и ќе најдат среќа: Три хороскопски знаци се среќлии на есента

Еспресо
Наскоро ќе дојде есента, а со неа ќе започне и период на неверојатна среќа за претставниците на некои хороскопски знаци. Тие ќе можат да си...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Попоски: На Балканот во текот на есента му се закануваат нови временски непогоди и поплави

Еспресо
– Судејќи барем според моменталните анализи со кој ние располагаме, во текот на есента на балканот доаѓаат нови временски непогоди и поплави. Можни се дури...
Здрави навикиЗдравјеСлајдер

Во сезона на вируси зајакнете го имунитетот на вашето дете: Зошто педијатрите го препорачуваат ГЕ КИДС

Ј.К.Д
Во сезоната на вируси и настинки, пред да тргне вашето дете во градинка или на училиште, со добро балансиран појадок послужете му и ГЕ КИДС....