22.8 C
Скопје
08:19 - 24 јуни, 2024

Ознака : Хуманост

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хуманоста во прв план: Иако имаат милиони, овие ѕвезди обожаваат да им помагаат на другите

Еспресо
Бројни славни личности живеат лагодно и заработуваат милиони, а додека има такви кои најмногу трошат на скапи вили и автомобили, овде се и оние кои...
ЛајфстајлСцена

Неговата ХУМАНОСТ нема цена: Хју Џекман повика ПРОСЈАК на вечера

Igor
Хју Џекман минатата недела ја воодушеви јавноста кога во тек на прошетка наиде на просјак и му подари 100 фунти, односно 115 евра и потоа...