Tag : хју

Лајфстајл Сцена

Неговата ХУМАНОСТ нема цена: Хју Џекман повика ПРОСЈАК на вечера

Igor
Хју Џекман минатата недела ја воодушеви јавноста кога во тек на прошетка наиде на просјак и му подари 100 фунти, односно 115 евра и потоа...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian