36.8 C
Скопје
16:27 - 18 јуни, 2024

Ознака : цена

БалканСлајдерСцена

Сексапилната Теа Таировиќ ја подигна цената за настап: Кралицата на бакшишот ќе инкасира над пола милион евра за 43 настапи

М.П
Теа Таировиќ е резервирана со месеци однапред, а за само четири месеци ќе „изведе“ дури 43 настапи и на тој начин ќе заработи огромни пари!...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Ердоган: ЕУ ќе плати „бесконечна“ цена за изолирањето на Русија, „главниот удар ќе падне врз Европејците, а не врз Американците“

Еспресо
Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави дека политиката на изолација на Русија што ја водат западните земји може да доведе до сериозни последици за нив...
ЕспресоСлајдер

Колку е девалвиран трудот на земјоделците – хартиена ќеса чини повеќе од килограм грозје

Еспресо
Колку е девалвиран младиот земјоделец во Македонија ? Оваа тема ја илустрираат младите од опозициската ВМРО-ДПМНЕ чиј претседател Сергеј Попов на социјалната мрежа Фејсбук објави...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Цени на гасот и до 262 евра: Гаспром ќе ги затвори испораките од Северен тек на три дена

Еспресо
Цената на гасот се искачи во Амстердам до максимум 262,78 евра за мегават час (+ 9,04%) а малку подоцна пристигна и веста дека Гаспром ќе...
БалканВи ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдерСцена

КОЛКУ ЌЕ ЧИНИ електричната „фиат панда“ што ќе се произведува во Србија?

еспресо
По веста дека нов електричен модел на „фиат панда“ ќе се произведува во Србија, започна љубопитноста на јавноста – колку ќе чини автомобилот? Со оглед...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ШОКАНТНА ЦИФРА: Колку потроши Бен Афлек за вереничкиот прстен на Џенифер Лопез?

Еспресо
Пред само неколку дена обожавателите на Бен Афлек и Џенифер Лопез беа изненадени од веста дека тие двајца се подготвени за брак и дека веќе...
UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Лопез доби ДИЈАМАНТСКИ ПРСТЕН од Бен Афлек: Еве колку чини и што најавува!

Еспресо
Џенифер Лопез и Бен Афлек се сериозни кога нивната љубов е во прашање. Обожавателите се радуваат на нивната врска, а неодамна анонимен извор близок до...
СветСлајдерСцена

ПОЧИНА РУСКАТА АКТЕРКА ЕВГЕНИЈА БРИК: Ја криела својата болест од јавноста

И.Т.
Популарната руска театарска и филмска актерка Евгенија Брик почина на 41-годишна возраст, пренесуваат руските медиуми.   View this post on Instagram   A post shared...
БалканСлајдерСцена

БРЕНА ЈА „НАПУМПАЛА“ ЦЕНАТА НА КУЌАТА ШТО ЈА ПРОДАВА: Ја советуваат да ја спушти, ама не сака ни да чуе!

jasmina.kantardzieva
Агенциите за купопродажба на ексклузивен недвижен имот ја советуваат познатата пејачка Лепа Брена да ја намали цената на куќата што ја продава, ако сака да...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ВИДЕО) ОВА СЕ ПЕСНИТЕ НА АЦА ЛУКАС, ГОЦА ТРЖАН, ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ… ЗА БЕОВИЗИЈА: Koj ќе ја претставува Србија на Евровизија?

М.Р.
На официјалниот „ЈуТјуб“ канал на Јавниот сервис на нашиот северен сосед, денес беа објавени композиции кои влегуваат во трката за претставување на Србија на овогодинешната...