Tag : повика

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Дојдете кај мене, имам подобар поглед! Мадона ги повика Меган и Хари да дојдат во нејзиниот стан, а еве што им нуди! (ВИДЕО)

Еспресо
Кралицата на поп музиката Мадона на својот Инстаграм профил објави видео во кое ги повикува Меган и Хари да се преселат во нејзиниот стан во...
Uncategorized

Бред Пит (56) на роденден ги повика само биолошките деца: Со посвоените деца не се ни гледа (ФОТО)

Слободен печат
Откако се разведе од Анџелина Џоли, Бред Пит некако живна. Последните месеци папараците го фотографираа во близина на студиото, каде како што велат слика. Не...
Лајфстајл Сцена

Неговата ХУМАНОСТ нема цена: Хју Џекман повика ПРОСЈАК на вечера

Igor
Хју Џекман минатата недела ја воодушеви јавноста кога во тек на прошетка наиде на просјак и му подари 100 фунти, односно 115 евра и потоа...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian