5.8 C
Скопје
21:36 - 6 декември, 2023

Ознака : што

Секојдневие

Што можете да направите од една обична картонска кутија – 59 неверојатно креативни идеи! (ВИДЕО)

Еспресо
Сите во домот имаме барем една картонска кутија која не ни служи за ништо, туку ја чуваме во случај да не ни затреба за нешто....
Секојдневие

Што прави светот во изолација? 19 интересни фотки и видеа кои многу ќе ве насмеат! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Поради пандемијата на коронавирусот многу луѓе во светот се во домашен карантин, а изолацијата во четири ѕида сама по себе носи уникатни моменти. На некои...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Манекенката непрепознатлива: Што се случило со најсексапилната жена во светот? (ФОТО)

Еспресо
Фановите се прашуваат што и се случило… Тајра Бенкс во 90-те години владееше на модната сцена и важеше за една од најубавите и најзгодни манекенки...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Згодниот инфлуенсер се тестираше за корона, а додека ги чека резултатите покажа што прави во карантин (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Згодниот бразилски инфлуенсер Еразмо Вијана не паничи и има ведар дух, иако само што се тестираше за коронавирус… Светот во моментот се бори со коронавирусот,...
Секојдневие

Еве што му прави сапунот на вирусот – По ова видео сигурни сме дека ќе ги миете рацете повеќе од било кога! (ВИДЕО)

Еспресо
Една учителка од Австралија на најдобар можен начин им ја објаснила на децата важноста од миењето на рацете и тоа со доста оригинален пример. Имено,...
Секојдневие

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Еспресо
Настани, претстави, гастрономија, забави…Еве што би можеле да правите во Скопје овој викенд, од 28. февруари до 1. март. Здраво-живо драги скопјани, како сте денес?...
Секојдневие

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Еспресо
Доброутро сончеви скопјани што секаде со вас носите сонце, и вам накострешени скопјани што секаде со вас носите костреши. Како сте денес? Што ви е...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Дојдете кај мене, имам подобар поглед! Мадона ги повика Меган и Хари да дојдат во нејзиниот стан, а еве што им нуди! (ВИДЕО)

Еспресо
Кралицата на поп музиката Мадона на својот Инстаграм профил објави видео во кое ги повикува Меган и Хари да се преселат во нејзиниот стан во...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 05 февруари – Прочитајте што ве очекува оваа среда!

Еспресо
Овен Сакате да го промените односот со колегите и соработниците? Време е да ја промените стратегијата. Заљубени сте и среќни. Вашата насмевка го покажува тоа....
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 03 февруари – Погледнете што ве очекува овој понеделник!

Еспресо
Овен Денес обрнете внимание на сите информации до кои ке дојдете и ништо не сфаќајте здраво за готово. Постојат големи шанси да ги зголемите вашите...