22.8 C
Скопје
17:43 - 30 мај, 2024

Ознака : обична

Секојдневие

Што можете да направите од една обична картонска кутија – 59 неверојатно креативни идеи! (ВИДЕО)

Еспресо
Сите во домот имаме барем една картонска кутија која не ни служи за ништо, туку ја чуваме во случај да не ни затреба за нешто....
Секојдневие

Еве идеја за сите претседатели на куќен совет: Како обична чепкалка за заби може да ве заштити од коронавирусот? (ФОТО)

Еспресо
Креативен начин како да ги заштитите соседите од вашата зграда… И Хрватите може да се сетат буквално на се кога станува збор за епидемиолошките мерки...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во домот е само една обична мајка: Џенифер Лопез сподели прекрасна глетка од нејзината спална (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Лопез успева во исто време да биде и пејачка и актерка, светки популарна и секогаш ангажирана, но не ги запоставува ниту своите обврски во...