19.8 C
Скопје
15:41 - 20 април, 2024

Ознака : Можете

Секојдневие

ФОТО: Откриена тајната на мистериозните монолити – „Ние ги поставивме, а сега можете и да ги купите“

Еспресо
Монолитите кои неодамна се појавија на повеќе локации низ целиот свет станаа голема мистерија, а околу нивното потекло се поврзуваа бројни теории. Откако се појави...
АстроСлајдерХороскоп

Убедливо најсигурни: На овие хороскопски знаци можете да им го доверите и животот! Никогаш нема да ве изневерат!

Еспресо
Хороскопот тврди дека без размислување или двоумење можете да имате целосна доверба во овие знаци… Дали некогаш сте се запрашале дали е можно врз основа...
Секојдневие

Шампон за коса – Еве за што се можете да го употребите…

Еспресо
Освен што ја негува косата и ја прави чиста и мека, вашиот шампон може да направи чуда и во домаќинството. Ако ви има останато малку...
Секојдневие

Што можете да направите од една обична картонска кутија – 59 неверојатно креативни идеи! (ВИДЕО)

Еспресо
Сите во домот имаме барем една картонска кутија која не ни служи за ништо, туку ја чуваме во случај да не ни затреба за нешто....
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЛајфстајл

Земја каде важат необични правила: Овие работи можете да ги видите само во Јапонија! (ФОТО)

Еспресо
Кој и да ја посети оваа земја ќе пронајде многу работи кои не се вообичаени… Ви претставуваме неколку интересни факти за земјата каде изгрева сонцето...
Секојдневие

Тука можете да дознаете дали кучето умира во некој филм

Еспресо
Некои луѓе навистина не сакаат да гледаат филм во кој има куче или било какво животно, а на крајот да дојде до тоа кучето да...
Uncategorized

Славната актерка ги разнежни фановите со фотографија од детството – Дали можете да ја препознаете? (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Џенифер Анистон на Инстаграм сподели црно-бела фотографија од своето детство на која со капа на главата гледа низ прозорецот. – Калифорниско девојче со капичка....
Uncategorized

Лиз Харли во шестата деценија изгледа „како авион“, а тоа можете да го видите на нејзините нови фотки во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) и во својата шеста деценија има со што да се пофали. Имено, холивудската ѕвезда по којзнае по кој пат...
ЛајфстајлСцена

МОЖЕТЕ ЛИ ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Славната пејачка со фотографии од детството ги воодушеви сите! (ФОТО)

Igor
Американската пејчака Селена Гомез (27) речиси секојдневно со своите објави ги развеселува следбениците на социјалните мрежи. Таа на Инстаграм објави свои фотографии од времето кога...
СценаХороскоп

Хороскопски знаци кои ги обожаваат прегратките – Со гушкање можете да ги освоите!

Igor
Тие се совршени за оние што сакаат интимност, блискост и сигуност! Ако веќе имате еден од овие знаци покрај себе, бидете сигурни дека тие никогаш...