Ознака : употребите

Секојдневие

Шампон за коса – Еве за што се можете да го употребите…

Еспресо
Освен што ја негува косата и ја прави чиста и мека, вашиот шампон може да направи чуда и во домаќинството. Ако ви има останато малку...
Секојдневие

Постојат најмалку 56 начини: Еве за што се во домот можете да ги употребите пластичните шишиња (ВИДЕО)

Еспресо
Завртете го шишето исечете го и ќе добиете инка, направете си сами цедалка, направете држач за телефонот од капачето или пак од еден дел од...
Uncategorized

Интересни трикови – За што се можете да ја употребите пената за бричење?

Igor
Освен за козметички цели, пената за бричење можете да ја искористите и за чистење на некои предмети, а со неа можете дури и да решите...