10.8 C
Скопје
20:41 - 28 февруари, 2024

Ознака : гушкање

Секојдневие

Кога ќе ве прегрне лав, тоа изгледа вака… (ВИДЕО)

Еспресо
Овој човек ги обожава дивите ѕверки, кои покрај него стануваат питоми… Лавовите се диви ѕверки од кои се плашат многумина, но не и Адолфо Карам....
СценаХороскоп

Хороскопски знаци кои ги обожаваат прегратките – Со гушкање можете да ги освоите!

Igor
Тие се совршени за оние што сакаат интимност, блискост и сигуност! Ако веќе имате еден од овие знаци покрај себе, бидете сигурни дека тие никогаш...