24.8 C
Скопје
12:37 - 14 април, 2024

Кога ќе ве прегрне лав, тоа изгледа вака… (ВИДЕО)

Овој човек ги обожава дивите ѕверки, кои покрај него стануваат питоми…

Лавовите се диви ѕверки од кои се плашат многумина, но не и Адолфо Карам. Тој ги обожава дивите животни и поминува многу време со нив.

На неговиот Инстаграм профил пронајдовме неверојатни гушкања со овие диви ѕверки, а доколку сакате да ѕирнете во неговото секојдневие, навистина вреди да погледнете како изгледаат емотивните средби на дивите животни и овој човек.

Погледнете…

Слични објави

Момченце починало поради предизвик на Тик Ток: Опасен тренд „хромирање“ се шири на социјалните мрежи

еспресо

Отворена прва продавница за алкохол во Саудиска Арабија: Ќе се купува алкохол со овластување

Еспресо

Мир Божји, Христос се роди! Народни обичаи и верувања за Божиќ: Бидете со најблиските и заедно прославете го Христовото раѓање

Еспресо

Старо верување: Скршете орев на Бадник и дознајте дали среќата ќе ве следи

Еспресо

Каква кармичка судбина ќе имате во 2024 според датумот на раѓање: Декодирајте ја иднината преку персоналната бројка и откријте што ве чека!

Еспресо

Денес го славиме Свети Игнатиј, еве што (не) треба да правите

Еспресо
Се вчитува....