Tag : препознаете

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Енди Гарсија вистински шармер и на 63 години – Дали би можеле да го препознаете денес? (ФОТО)

Еспресо
Холивудскиот актер Енди Гарсија има 63 години, но и покрај тоа што сè поретко го гледаме на големото филмско платно, тој и понатаму држи до...
Еспресо Шоу биз

Славната актерка ги разнежни фановите со фотографија од детството – Дали можете да ја препознаете? (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Џенифер Анистон на Инстаграм сподели црно-бела фотографија од своето детство на која со капа на главата гледа низ прозорецот. – Калифорниско девојче со капичка....
Лајфстајл Сцена

МОЖЕТЕ ЛИ ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Славната пејачка со фотографии од детството ги воодушеви сите! (ФОТО)

Igor
Американската пејчака Селена Гомез (27) речиси секојдневно со своите објави ги развеселува следбениците на социјалните мрежи. Таа на Инстаграм објави свои фотографии од времето кога...
Лајфстајл Сцена

Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Igor
Актерката Кејти Холмс најчесто ја гледаме со собрана и заврзана коса, но таа сега се одлучи за промена која не изненади. Таа буквално направила комплетна...