16.8 C
Скопје
14:42 - 27 февруари, 2024

Ознака : грсија

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Енди Гарсија вистински шармер и на 63 години – Дали би можеле да го препознаете денес? (ФОТО)

Еспресо
Холивудскиот актер Енди Гарсија има 63 години, но и покрај тоа што сè поретко го гледаме на големото филмско платно, тој и понатаму држи до...