Ознака : славната

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Нејзиното лице е сто проценти пластика: Фановите шокирани од изгледот на славната русокоса (ФОТО)

Еспресо
Славната русокоса е на удар на критики дури и од оние најверните фанови. Гвен Стефани на доделувањата на овогодинешните Греми награди се нашла на удар...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

ТАА Е КОСТУР – Славната пејачка позната по облините ги ШОКИРАШЕ ФАНОВИТЕ! На новите фотки толку е слаба што фановите ја МОЛАТ ДА ЈАДЕ! (ФОТО)

Еспресо
Новите фотографии на пејачката Адел предизвикаа бурни коментари. Адел никогаш не била послаба, дури изгледа и целосно поинаку од она на што сме навикнати кога...
Uncategorized

Славната актерка ги разнежни фановите со фотографија од детството – Дали можете да ја препознаете? (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Џенифер Анистон на Инстаграм сподели црно-бела фотографија од своето детство на која со капа на главата гледа низ прозорецот. – Калифорниско девојче со капичка....
Uncategorized

Пред да спие со нив, славната пејачка партнерите ги води на тестирање за полови болести

Слободен печат
Популарната пејачка Мел Б во гостувањето во една емисија откри дека од новите партнери секогаш бара да се тестираат за полови болести. – Мислам дека...
Uncategorized

Славната актерка се породи во строга тајност – Таа не се огласи, но фотографите „ја уловија“ (ФОТО)

Слободен печат
Ен Хатавеј и Адам Шулман не ја споделија со своите обожаватели прекрасната вест дека во нивното семејство пристигнала принова, но фотографите ги уловија во прошетката...
Лајфстајл Сцена

Славната холивудска дива повторно помина ноќ зад решетки (ФОТО)

Igor
Актерката и активистка Џејн Фонда ја помина ноќта во затвор по четвртото апсење во исто толку недели демонстации за борбата против климатските промени во кои...
Лајфстајл Сцена

МОЖЕТЕ ЛИ ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Славната пејачка со фотографии од детството ги воодушеви сите! (ФОТО)

Igor
Американската пејчака Селена Гомез (27) речиси секојдневно со своите објави ги развеселува следбениците на социјалните мрежи. Таа на Инстаграм објави свои фотографии од времето кога...
Лајфстајл Сцена

Адријана Лима „згрми“ на плажа (ФОТО)

Igor
Славната манекенка Адријана Лима (38) повторно жари и пали. Имено, бразилската убавица уште еднаш покажа дека е во топ форма, при што на Инстаграм објави...
Лајфстајл Сцена

Џеј Ло приреди спектакл за роденденот на својот вереник (ВИДЕО)

Igor
Пред неколку денови популарната пејачка Џенифер Лопез го прослави својот јубилеен 50-ти роденден. По тој повод нејзиниот вереник и подготви голем спектакл и скапоцени податоци....
Лајфстајл Сцена

Актерката вака ја одржува линијата во СЕДМАТА ДЕЦЕНИЈА (ВИДЕО)

Igor
Славната актерка Мелани Грифит (61) на својот Инстаграм профил објави видео во кое покажа со кои вежби ја одржува својата совршена линија. Иако има повеќе...