Адријана Лима „згрми“ на плажа (ФОТО)

Славната манекенка Адријана Лима (38) повторно жари и пали. Имено, бразилската убавица уште еднаш покажа дека е во топ форма, при што на Инстаграм објави фотографија на која се гледа како позира во костим за капење.

Она што се забележува е дека тој ист костим за капење го раскопчала, а градите многу лесно се истакнале.

– Џејмс Бонд девојка, напиша манекенката. Нормално мажите целосно одлепија за Адријана.

– Каква убавина, напиша еден од обожавателите.

View this post on Instagram

✨#jamesbondgirl @puma ✨

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Слични објави

Меган и Хари си најдоа нов дворец во Лос Анџелес: Соседи им се Род Стјуард и Силвестер Сталоне

Еспресо

ЕМОТИВНИ СОНУВАЧИ: Припадниците на овој хороскопски знак имаат најсилна интуиција

Igor

Дивата во проблеми: По откажувањето на венчавката, сега мора на суд! (ФОТО)

Еспресо

Славната поп-ѕвезда пронајдена мртва во својот стан! Имаше 25 години, а ја следеа 6 милиони луѓе на Инстаграм

Igor

Осумгодишно девојче го прогласија за најубаво во светот – погледнете ја! (ФОТО)

Igor

Шакира не губи време во изолација: Пејачката заврши курс на филозофија на познатиот Пен универзитет (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

7 + 13 =

Слични објави

Дали сте ги забележале? Ова се некои од најпознатите грешки во легендарните песни

Еспресо

ОЧИГЛЕДНО Ѝ ПРОСТИ: Еве што и купи Душко на Карлеуша за роденден

Igor

Инстаграм модел кој ги руши сите предрасуди! (ФОТО)

Еспресо

Зошто најубавиот криминалец во светот го направи албанскиот орел? (ФОТО)

Igor

Кардашијанката ПРЕТЕПЕЛА стриптизета!

Igor

Пет идеи за посен ручек на Велики петок

Igor