НЕОЧЕКУВАНА ПРОМЕНА: Елена Ристеска изненади со новиот изглед! (ФОТО)

Уште од моментот кога се појави на македонската музичка сцена, Елена Ристеска важи за ѕвезда која остана доследна на својот стил.

Таа секогаш прави мали промени, но овојпат на Инстаграм објави нова фотографија на која може да се види дека решила да го промени имиџот.

Сепак, таа подоцна објасни дека не направила промена, односно дека нејзиниот стилист само си поиграл со една од популарните апликации и тестирал како ќе ѝ стои руса коса.

Елена доби многу позитивни реакции, а и самата си се допаднала како изгледа, па затоа оваа фотоманипулација решила да ја објави на Инстаграм.

елена ристеска
Инстаграм/Елена Ристеска

Слични објави

СЕВЕРИНА ја запали Струмица: „Благодарам Македонија!“ (ФОТО)

Igor

Ава Карабатиќ објави: Ова е мојот дечко, досега се криевме бидејќи тој е јавна личност! (ФОТО)

Еспресо

ЌЕРКАТА НА РАДЕ ШЕРБЕЏИЈА ИТНО ОПЕРИРАНА: Доживеала ИСТА НЕСРЕЌА како пред неколку години!

Igor

ХОЛИВУДСКИ АКТЕР остана без својата сопругата, која ја загуби борбата со тешката болест

Igor

Денот кога исчезнаа врапчињата: Фатални последици од Кампањата против четирите штетници на Мао Це Тунг (ВИДЕО)

Еспресо

Видео со голотија од забава стана хит поради неочекуваниот пресврт (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

19 − Осумнаесет =

Слични објави

Вака изгледа кога Софија Вергара го слави 47 роденден (ФОТО)

Igor

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Igor

Натали Портман на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан (ФОТО)

Igor

Луксузниот одмор на Аделина Тахири во Африка, пејачката објави и приватни слики (ФОТО)

Igor

Инспирација за сите жени: Оваа холивудска ѕвезда првото дете го роди на 40 години

Igor

„Либеро Бенд“ снимија нова песна, во спотот еден куп згодни девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски