Ознака : русокоса

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Лепа Брена повеќе не е русокоса: Фолк ѕвездата го промени имиџот, погледнете како изгледа сега! (ФОТО)

Еспресо
Веќе со децении наназад, балканската фолк ѕвезда, Лепа Брена, позната е по својата руса коса, која стана нејзин заштитен знак.  Покрај големите музички хитови, прекрасната...
Ви Препорачуваме

Ќе се заљубите на прв поглед: Скопска барбика ја најави пролетта! (ФОТО)

Васко Спасоски
Иако календарски има уште неколку недели до официјален старт на пролетта, убавото време и натпросечните температури во овој период од годината им дозволија на девојките...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, водителката Јована го промени имиџот: Пејачот е вистински среќник! (ФОТО)

Васко Спасоски
Водителката Јована Јоксимовиќ, сопругата на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ ги изненади своите гледачи кога на малите екрани се појави со потполно променет имиџ. Имено, Јована...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бруталната русокоса се појави на црвениот тепих и сите ги засени! Од нејзините гради боли глава, а таа не можеше да ги скроти! (ФОТО)

Анита Митровска
Би можеле да кажеме дека на Клои Симс (37), британската ријалити ѕвезда, јануарскиот студ воопшто не ѝ пречи, со оглед на комбинацијата во која се...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Нејзиното лице е сто проценти пластика: Фановите шокирани од изгледот на славната русокоса (ФОТО)

Еспресо
Славната русокоса е на удар на критики дури и од оние најверните фанови. Гвен Стефани на доделувањата на овогодинешните Греми награди се нашла на удар...
Лајфстајл Сцена

Анастасија Ражнатовиќ стана русокоса! (ФОТО)

Igor
Младата пејачка и ќерка на Светлана Цеца Ражнатовиќ, позната е како бринета, но оваа убавица не се плаши од модните експерименти. Многу познати личности ја...
Лајфстајл Сцена

ЗАЕДНО СЕ 13 ГОДИНИ: Сопругата на водителот и актер е ФАТАЛНА УБАВИЦА (ФОТО)

Igor
Сопругата на актерот и водител Милан Калиниќ ретко се појавува во јавноста, а важи за една од најубавите жени на балканските јавни личности. Тие имаат...
Лајфстајл Сцена

НЕОЧЕКУВАНА ПРОМЕНА: Елена Ристеска изненади со новиот изглед! (ФОТО)

Igor
Уште од моментот кога се појави на македонската музичка сцена, Елена Ристеска важи за ѕвезда која остана доследна на својот стил. Таа секогаш прави мали...