ЗАЕДНО СЕ 13 ГОДИНИ: Сопругата на водителот и актер е ФАТАЛНА УБАВИЦА (ФОТО)

Сопругата на актерот и водител Милан Калиниќ ретко се појавува во јавноста, а важи за една од најубавите жени на балканските јавни личности.

Тие имаат две деца, а таа изгледа заносно како и пред раѓањето. Каде и да се појави, привлекува повеќе внимание отколку нејзиниот популарен сопруг.

Принтскрин
Принтскрин

Слични објави

Разголена и мокра, а со задникот мами воздишки: Дали би летувале со Станија? (ФОТО)

Видео хороскоп 22 август 2019, четврток

Igor

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Еспресо

Слики кои го заобиколија целиот свет: Кејт Мидлтон потклекна пред ботоксот (ФОТО)

Igor

„Ми јадеше од рацете…“ Непријатни детали од врската на Вуди Ален и посвоената ќерка на неговата поранешна љубов

Еспресо

На песната и спотот работеше една година: Филип Пешевски ја објави „Ти ми стоиш најдобро“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Шестнаесет + 11 =

Слични објави

МИСЛЕЛА ДЕКА НЕКОЈ И ГО УКРАЛ ИДЕНТИТЕТОТ – Брена раскажа детали од минатото кои ќе изненадат многумина!

Еспресо

НЕМА СЛУЧАЈНОСТИ: Пазете се од оние кои обожаваат џин-тоник

Igor

Деми Мур демонстрираше како се носи најефектното парче облека сезонава

Igor

ЏОРЏ КЛУНИ воодушевен од своите преслатки БЛИЗНАЦИ: На само 2 години знаат нешто што јас се уште не сум го научил

Igor

Ова е моментално најгледната серија на Нетфликс! (ВИДЕО)

Еспресо

Секси СЕВЕРИНА ја „запали“ публиката на промоцијата на новиот албум (ФОТО)

Igor