СНААТА НА НОЛЕ во друштво на ЏЕЈ ЛО: Луѓе, па таа е божица! (ФОТО)

Тијана Ралиќ е позната како девојка на помладиот брат на Новак Ѓоковиќ, Ѓорѓе, со кого е во врска неколку години.

Меѓутоа, таа привлекува внимание и со нејзиното дружење со познати личности, а овојпат објави фотографија со Џенифер Лопез, со која очигледно добро се дружеле.

Таа била на концерт на Џенифер Лопез, а благодарение на ВИП-билетите, младата Тијана имала можност и да се запознае со светската ѕвезда.

џенифер лопез
Принтскрин

Слични објави

5 секс пози кои задолжително треба да ги проба секој пар (ФОТО)

Igor

Џејсон Момоа го нападнаа поради тоа што и го прави на мечката: „Тоа е злоставување“ (ВИДЕО)

Igor

Македонски изведувачи го одбележаа второто издание на „Скопје анплагд 2020“

Еспресо

Зошто сите мажи сакаат секс на првиот состанок?

Igor

Превкусна француска салата од компири (РЕЦЕПТ)

Igor

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

оне × два =

Слични објави

Ана Николиќ покажа како намалила повеќе од 50 килограми (ВИДЕО)

Еспресо

Беше Џејмс Дин за својата генерација, сите го обожаваа: Една година без легендарниот Лук Пери (ВИДЕО)

Еспресо

ЈА УНИШТИ СВОЈАТА УБАВИНА: И пластичните хирурзи во шок поради Меган Фокс (ФОТО)

Igor

Хороскопот открива – Дали ќе ја сретнете вашата сродна душа до крајот на годината?

Igor

Памела јавно го обвини Рами за неверство

Igor

Елена Ристеска сакаше да се пофали со наградата, ама погледите ги собра нејзиното деколте (ФОТО)

Igor