Адам Лабунски ГОЛ на плажа: Позирал само со ИНСТРУМЕНТОТ во рака

Адам Лабунски се прослави по своето учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ и околу него во последната сезона се крена голема прашина.

Освен по талентот и по изгледот, Лабунски е запомнет и по скандалот што се случи и поради кој нашиот претставник беше отстранет од шоуто.

Иако кај него нема ништо ново на музички план, Адам своите обожавателките ги воодушевува со секси фотографии на кои го покажува своето тело.

Пред неколку дена на својот инстаграм-профил објави фотографија од Црна Гора, на која позира сосема гол, држејќи ја во раце само својата гитара.

Според кадарот на фотографијата и она што се гледа во позадината, може да се заклучи дека Адам бил единствениот нудист на црногорската плажа.

View this post on Instagram

#adabojana 🙈🤭😇

A post shared by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

Слични објави

Бритни Спирс објави чудно видео: Фановите се прашуват што изведува

Слободен Печат

Херман Хесе: Парите не се ништо, моќта не е ништо, убавината не е ништо, среќата секогаш е таму каде што некој знае да сака!

Еспресо

Готвачот на Наоми Кембел ја откри тајната на „Итал“ исхраната!

Еспресо

Анѓела патува во Кина да ја претставува Македонија: „Ако сакав пари ќе станев политичарка, а не мисица“ (ФОТО)

Igor

Бајковито: Кога ќе видите каде живее Лидија Вукичевиќ, ќе се заљубите во нејзиниот дом веднаш (ФОТО)

Еспресо

На семеен ручек во Јанче: Игор се запозна со родителите на Илина (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

1 × три =

Слични објави

Како знаеш дека е подготвен за сериозна врска?

Igor

Кетлин Џенер планира дете со речиси 50 години помладата девојка

Igor

Необичната ЉУБОВНА ПРИКАЗНА на Цеца Ражнатовиќ: „Јас него го викав Буцко, а тој мене Цецко“

Igor

Кога треба да ги смените фенот, пеглата за коса, фигарото…

Igor

Три популарни бои за коса кои ќе ја одбележат пролетта

Igor

ИСПЛИВА ТАЈНА НА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО – Кралицата Елизабета на Меган и забранила една работа, но не и на Кејт!

Еспресо