17.8 C
Скопје
05:00 - 20 мај, 2024

Ознака : ло

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џеј Ло долго време не прошетала со волку длабоко деколте! Се спушта до папокот, а еден детал ги збуни сите! (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Лопез (50) може да облече буквално се што ќе замисли и посака, бидејќи тоа и го дозволува совршено обликуваното тело за кое води сметка...
Uncategorized

Џеј Ло се појави во смокинг кој не и прилега, а потоа следеше спектакл (ВИДЕО)

Слободен печат
Зад славната пејачка и актерка Џенифер Лопез е година за паметење. Затоа задоволството од сопствените успеси не го сокри ниту на гостувањето во емисијата „Saturday...
Секојдневие

Долг фустан и чизми: Џеј Ло ќе ви покаже како се носи најженствената комбинација (ФОТО)

Слободен печат
Фустаните до глужд со интересен принт се многу популарни овие денови, а на овој тренд не му одолеа ниту Џенифер Лопез. Пејачката демонстрираше како овој...
ЛајфстајлСцена

Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25). Џеј Ло на последниот сет...
ЛајфстајлСцена

Кортни Кардашијан објавила полугола селфи фотка, а Џеј Ло ѝ дала комплимент кој долго ќе го памети (ФОТО)

Igor
Кортни Кардашијан го искористи слободното време да ја пробува многубројната гардероба која ја има во своја сопственост. Па така таа „скокнала“ до својот гардеробер, а...
ЛајфстајлСцена

Џенифер ги покажа совршените мускули: Еве како вежба латино дивата (ВИДЕО)

Igor
Познатата пејачка Џенифер Лопез со последната објава на Инстаграм ги воодушеви фановите. Имено, таа поставила фотографија на која позира во кратка маица, па го покажа...
ЛајфстајлСцена

Гола и сексипилна: Џеј Ло на „безобразен“ начин го најави својот нов сингл (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Џенифер Лопез наскоро ќе ја објави својата нова песна „Baila Conmigo”… Пејачката Џенифер Лопез наскоро ќе го објави својот нов сингл наречен „Baila Conmigo”. Музичката...
ЛајфстајлСцена

Џеј Ло во проблеми – Поради една фотографија ќе мора да плати 150.000 долари

Igor
Фотоагенцијата „Splash News an Picture Agency“ одлучила да ја тужи Лопез поради користење на авторски права. Латино дивата пред две години објавила една од фотографиите...
ЛајфстајлСцена

Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) се појави на сетот за новиот филм „Marry me“ во кој глуми со Џен Бредли, а се појави во огнено издание кое...
ЛајфстајлСцена

Џеј Ло прошета со длабоко деколте, никој не можеше да го тргне погледот! (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) се појави во една парфимерија во Њујорк по повод лансирањето на својот нов парфем, а нејзиниот гламурозен стајлинг привлече големо внимание. Латино...