Кортни Кардашијан објавила полугола селфи фотка, а Џеј Ло ѝ дала комплимент кој долго ќе го памети (ФОТО)

Кортни Кардашијан го искористи слободното време да ја пробува многубројната гардероба која ја има во своја сопственост.

Па така таа „скокнала“ до својот гардеробер, а потоа се разголила. Кортни ги облекла фармерките и позирала полугола, а тоа го објавила на Инстаграм.

„Пробувам фармерки“ – напишала Кортни и ја тагнала Џенифер Лопез.

Еве ја објавата на Кортни.

инстаграм

Не многу долго потоа пристигнал одговор од Лопез кој Кортни долго ќе го памети.

„Тој задник изгледа доообро“ – напишала Џеј Ло.

Еве ја објавата на Џеј Ло.

инстаграм

Слични објави

Холивудскиот пар создаде карантинско вино (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Се РАЗВЕДОА бившиот малезиски крал и руската убавица поради нејзиниот СЕКС ВО БАЗЕНОТ (ВИДЕО)

Igor

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Igor

Колку чини и кој го финансира настапот на Мадона на Евровизија?

Igor

ПОРАДИ ОВА СЕ ВЉУБУВААТ ВО ВАС: Неочекувана женска особина која ги „пали“ мажите

Igor

Милијардерката се пофали какви чевли и ташни поседува: Една ташна го привлече вниманието на сите (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

оне × два =

Слични објави

Најзгодната „пензионерка“ на планетата: Кога ќе се соблече во бикини го одзема сечие внимание (ФОТО)

Еспресо

Грчка пита – Највкусната пита која некогаш сте ја пробале (РЕЦЕПТ)

Igor

Ќерките на Силвестер Сталоне израснаа во вистински убавици: На нивната појава никој не останува рамнодушен! (ФОТО)

Еспресо

Неверствата на принцот Вилијам: Престолонаследникот стана вистински мал роб на својата сопруга (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Видео хороскоп за 30.05.2019, четврток

Igor

Игор Џамбазов ја испрати Илина по суфлаки во Грција – и тоа со пливање преку Дојранско Езеро! (ВИДЕО)

Васко Спасоски