Гола и сексипилна: Џеј Ло на „безобразен“ начин го најави својот нов сингл (ФОТО+ВИДЕО)

Џенифер Лопез наскоро ќе ја објави својата нова песна „Baila Conmigo”…

Пејачката Џенифер Лопез наскоро ќе го објави својот нов сингл наречен „Baila Conmigo”.

Музичката ѕвезда овој сингл го најави на провокативен начин, така што позираше речиси гола.

Имено, на фотографијата се гледа како Џеј Ло седи, а на себе има мрежест аутфит кој ги открива нејзините атрибути.

Еве ја фотката и аудио снимката за новата песна на Џеј Ло, за видеото најверојатно ќе почекаме малку.

Слични објави

Деца заглавени во тела на возрасни, Чевли на брегот на Дунав… Приказните што се кријат зад овие скулптури ќе ви го скршат срцето (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Раде Шербеџија откри како со сопругата ги поминуваат деновите во самоизолација

Еспресо

Бритни објави фотографија на која ја истакна ФИГУРАТА, но негативните коментари ја доведоа до депресија! (ФОТО)

Igor

Се зборуваше дека бил и со Анабела и со Луна, пејачката наводно демантирала

Igor

Актерот зад решетки – Џони Ортиз обвинет за обид за убиство

Еспресо

Романтични гестови кои се знаци за тревога

Igor

Остави Коментар

6 − 4 =

Слични објави

Кој најмногу се ЛЕПИ за АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ?

Igor

Овие работи ниту една жена не сака да ги добие како подарок!

Еспресо

Пејачката Маја Беровиќ позира во жолто танга-боди: Фановите имаат што да видат! (ФОТО)

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо

МРАЧНАТА СТРАНА на секој хороскопски знак

Igor

Гоца Тржан откри колкупати водела љубов за 24 часа! Амиџи остана занемен (ВИДЕО)

Igor