Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25).

Џеј Ло на последниот сет била фатена во кадар на кој се гледало големото топче на нејзината глава.

Латино дивата доживеала силен удар, што е помалку веројатно, или станува збор за некаков вид на масно ткиво, некои стравуваат дека дури станува збор за тумор.

профимедиа

Инаку, Џеј Ло тој ден прилично уморна пристигнала на снимањето, но подоцна, кога почнале да работат, нејзиното расположение се променило, па разговарала со сите и се смеела со екипата.

Потсетуваме, Џеј Ло во споменатото остварување ја игра Кет Валдез, светска поп-сензација. На овие фотографии Џенифер носи фустан кој специјално за неа го дизајнирал Мајкл Костело.

На нозете носела сандали од Том Форд со кристали, а цената на истите е 3.200 долари.

профимедиа

Слични објави

„Крушата под круша паѓа“: Ова е братот на Даниел Кајмакоски и пее – растура (ВИДЕО)

Igor

Атрактивната српска пејачка сакаше да направи стој на раце, па „тресна“ на подот! (ВИДЕО)

Сексуалните апетити на најпосакуваните жени во светот 1: Клеопатра во тек на една вечер можела да води љубов со 100 мажи

Слободен печат

Адел за првпат со коментар за разводот

Igor

Брз и лесен колач со чоко-лешник крем и кокос (РЕЦЕПТ)

Igor

БЕЗ ФОТОШОП И ИНСТАГРАМ ЕФЕКТИ: Како навистина изгледа Јелена Карлеуша? (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет + 5 =

Слични објави

КАМЕРОН ДИЈАЗ беше една од најубавите дами на Холивуд, а сега не личи на себе (ФОТО)

Igor

Ова го може само тој! Чола успеа да направи нешто што колегите од Балканот може само да сонуваат!

Igor

Наташа Беквалац на „ремонт“: Пејачката си стави поцврсти гради (ФОТО)

Igor

НИЕДНА НЕ Е ИЗГЛЕДОТ: Кои карактеристики на мажот се најпривлечни за жената

Igor

ХИТ бои на коса за оваа есен!

Igor

БЕЗ ФОТОШОП И ИНСТАГРАМ ЕФЕКТИ: Како навистина изгледа Јелена Карлеуша? (ФОТО)

Igor