16.8 C
Скопје
08:17 - 22 мај, 2024

Ознака : ткиво

ЛајфстајлСцена

Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25). Џеј Ло на последниот сет...