Ознака : плати

Лајфстајл Сцена

Најпознатата балканска блогерка: Не ми треба фраер кој ништо не може да купи или плати (ФОТО)

Igor
Зорана Јовановиќ – Зоранах, најпознатата српска блогерка која ја обожаваат сите млади на Балканот со својата изјава ја згрози јавноста. 29-годишната инфлуенсерка, која неодамна ја...
Лајфстајл Сцена

Џеј Ло во проблеми – Поради една фотографија ќе мора да плати 150.000 долари

Igor
Фотоагенцијата „Splash News an Picture Agency“ одлучила да ја тужи Лопез поради користење на авторски права. Латино дивата пред две години објавила една од фотографиите...