Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Актерката Кејти Холмс најчесто ја гледаме со собрана и заврзана коса, но таа сега се одлучи за промена која не изненади.

Таа буквално направила комплетна промена, ја пуштила својата коса, ја променила фризура, ја ргнала скромна облека и облекла секси корсет, целосно се освежила! Таа тоа го направила многу успешно.

Погледнете колку секси изгледа „новата“ Кејти Холмс, да признаеме, едвај ја препознавме – ја издаде прекрасната насмевка!

Слични објави

Горан Пандев: „Ти си нашиот живот, среќен роденден љубов моја!“ (ФОТО)

Igor

Ешли Грем позираше целосно гола само неколку дена пред породувањето (ФОТО)

Еспресо

Прашања кои треба да си ги поставите пред да кажете „ТЕ САКАМ!“

Igor

ИНТЕРВЈУ Елена Велевска: Безобразно е да се фалам колку заработувам, кога живееме во земја каде плата е 200 евра!

Igor

Ве интересира какви љубовници сте? Хороскопот ќе ви го даде одговорот!

Igor

СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

11 + 7 =

Слични објави

Симсонови го предвиделе Коронавирусот уште во 1993 година! (ВИДЕО)

Еспресо

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Jexi“ е комедија која ќе ве насмее, но и ќе ве потсети на секојдневната зависност на човекот од модерната технологија

Михаило Донев

Дали Клеопатра навистина ја убила змија? Теоријата за змиското каснувањето

Еспресо

Фановите бесни поради фустанот на Кајли Џенер: Да дојдеше таква на моја свадба, ќе ѝ истурев црвено вино! (ФОТО)

Igor

Погледнете од што заработува Цеца Ражнатовиќ 150.000 евра годишно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ја повикале веднаш да се симне на рецепција! Старлетата ја чекало изненадување од 65.000 евра! (ВИДЕО)

Igor