16.8 C
Скопје
18:00 - 20 април, 2024

Ознака : бразилски

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Згодниот инфлуенсер се тестираше за корона, а додека ги чека резултатите покажа што прави во карантин (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Згодниот бразилски инфлуенсер Еразмо Вијана не паничи и има ведар дух, иако само што се тестираше за коронавирус… Светот во моментот се бори со коронавирусот,...