22.8 C
Скопје
20:17 - 14 јуни, 2024

Ознака : прочитајте

АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Дневен хороскоп за 20 март – Прочитајте што ве очекува овој петок!

Еспресо
Овен Размислувате за деловните промени кои сакате да ги спроведете во дела. Ќе ви биде потребно време се да реализирате. Можно е некоја личност од...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 16 март – Прочитајте што ве очекува овој понеделник…

Еспресо
Овен Избегнувајте поинтензивен друштвен живот. Совладајте го стравот од самотија. Ако можете да се посветите на работата или пак некое хоби кое ве исполнува и...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 20 февруари – Прочитајте што ве очекува овој четврток!

Еспресо
Овен Пред вас е можност заедно со своите соработници да остварите успех на полето за работа. Во љубовта ќе се појави некое ново лице во...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 07 февруари – Прочитајте каков петок ве очекува!

Еспресо
Овен Работите одат во поволен правец, но обидете се да ја согледате ситуацијата во целина и да не ги одвојувате работите. Анализата е добра работа,...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 05 февруари – Прочитајте што ве очекува оваа среда!

Еспресо
Овен Сакате да го промените односот со колегите и соработниците? Време е да ја промените стратегијата. Заљубени сте и среќни. Вашата насмевка го покажува тоа....
АстроХороскоп

Хороскоп за 30 јануари – Прочитајте каков ќе ви биде овој четврток!

Еспресо
Овен Ќе имате забележителни промени во однесувањето. Вашиот мирен и бавен пристап кон работите би можел да ги живцира луѓето околу вас. Не таложете негативна...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 25 Јануари – Прочитајте што ве очекува оваа сабота!

Еспресо
Овен Потребно е да испланирате различни детали кои делуваат позитивно на околината. Доколку имате сериозна врска потребно е да се ослободите од непотребната недоверба или...
Хороскоп

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ – Краток совет за секој хороскопски знак за претстојната 2020 година

Слободен печат
Веќе полека се приближуваме кон крајот на оваа година. Новата година симболизира и нов почеток, време кога непосакуваните работи треба да ги оставиме во минатото....
СценаХороскоп

Хороскоп за 18 октомври – петок, кај Вагите позитивни промени, Раковите со бројни прилики за флерт

Igor
Овен Можно е напредување на работа, но доколку сте мамеле со извршувањето на задачите, ќе бидете отпуштени. Во љубовта можете да очекувате убав ден доколку...
СценаХороскоп

Хороскоп за 17 октомври, четврток

Igor
Овен Ќе ги претставите своите идеи на вистинскиот начин и ќе добиете одобрение од надредените. Во љубовта ќе влезете во флерт со некоја интересна личност....