12.8 C
Скопје
22:23 - 23 април, 2024

Ознака : вели

СценаХороскоп

Хороскоп за 18 октомври – петок, кај Вагите позитивни промени, Раковите со бројни прилики за флерт

Igor
Овен Можно е напредување на работа, но доколку сте мамеле со извршувањето на задачите, ќе бидете отпуштени. Во љубовта можете да очекувате убав ден доколку...
СценаХороскоп

Што вели секој хороскопски знак после сексот?

Igor
Што велат хороскопските знаци после водење љубов? Еден би сакал повторно, друг е гладен, трет брза за на работа. А четврт одма би се венчал....
СценаХороскоп

Видео хороскоп за 16.05.2019, четврток

Igor
Девиците со подобрување на финансиите, Овните ќе имаат проблем со здравјето. Што вели ХОРОСКОПОТ за денес?...